V Českém Švýcarsku oddělená bystřinou Kamenicí od pohraničního hřebenu leží trojúhelníková Bynovecká plošina ohraničená třemi vrchy Bynoveckým (419 m), Růžovským (619 m) a Janovským (347 m) a na ní uprostřed úrodných polí obklopených lesy stojí ves Růžová.
    Za barokním kostelem sv. Petra a Pavla z r. 1711 směrem na Janov stojí  pension "U STEHLÍKŮ". Na pozemku 3 200 m2, kromě travnatého hřiště, kde je možnost hrát badminton, malý fotbálek, petanque a pod., je zde také postavena dřevená pergola s grilem. Toto místo přímo vybízí k večernímu posezení při grilování a popíjení vynikajícího českého piva. Majitelem pensionu je rodina Stehlíků, kteří také pension sami provozují. V přízemí je nově zrekonstruovaná prostorná stylová restaurace pro hosty. Celkem je zde 13 pokojů tj. 40 lůžek.
    Na hosty zde dýchne atmosféra příjemného prostředí, klidu a pohody. Dům je z velké části zrekonstruován ze staré roubenky z r. 1874. Překrásné okolí a možnosti zimní i letní rekreace a dostatek přírodních krás, kulturně historických památek, cyklotras, lákají stovky návštěvníků.
 

Přijďte i Vy, budete srdečně vítáni.